ARTYKUŁY DLA DZIECI

Bardzo nam przykro, ale do odwołania nie realizujemy zamówień na artykuły dla dzieci. 

ZAPROSZENIA I INNE DODATKI

CO OTRZYMASZ W CENIE ZAPROSZENIA -Cena zaproszenia obejmuje: projekt wnętrza i okładki zaproszenia, nadruk według wybranego wzoru lub własnego tekstu. Do zaproszeń w formacie C6 (10,5x15 cm) dołączamy zwykłe białe koperty- GRATIS. Do zaproszeń w innym formacie istnieje możliwość dokupienia koperty w cenie 0,70 zł/szt.

JAK SKŁADAĆ ZAMÓWIENIA- Zamówienia i pytania proszę kierować na e-mail: mw.zaproszenia@gmail.com

- Po wybraniu odpowiedniego zaproszenia, winietki itd. wystarczy napisać do nas wiadomość z informacją o wybranym przez siebie wzorze zaproszenia oraz kolorze, fakturze papieru, kolorach wstążki itp.

- Treść zaproszeń, czcionki, cytaty, wierszyki zamiast kwiatów przesyłamy na e-mail. Istnieje możliwość zmiany treści wg. własnych preferencji. W tym celu proszę o przesłanie własnego tekstu na e-mail. 

- Po dokonaniu wyboru w/w oraz przesłaniu danych niezbędnych do wykonania projektu zaproszenia ( imiona i nazwiska Państwa Młodych, data oraz godzina uroczystości ślubnej, miejsce przyjęcia weselnego, data potwierdzenia przybycia wraz z numerami telefonów) opracowujemy projekt wnętrza zaproszenia w formie elektronicznej i odsyłamy Państwu do akceptacji. Przesłany projekt należy uważnie sprawdzić pod kątem poprawności stylistycznej, ortograficznej oraz zgodności danych.

- Przed ostateczną akceptacja projektu istnieje możliwość wprowadzenia poprawek. Poprawki projektu do momentu akceptacji wykonywane są bezpłatnie. Gdy projekt zostanie zatwierdzony nie ma już możliwości wprowadzenia zmian!

- Po akceptacji ostatecznej wersji projektu otrzymują Państwo kalkulację kosztów zamówienia.

- Po dokonaniu wpłaty przystępujemy do realizacji zamówienia

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIACzas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni od momentu zatwierdzenia projektu zaproszenia.

USŁUGI DODATKOWO PŁATNE (NA ŻYCZENIE)

1) Personalizacja Gości- w cenie 10 zł niezależnie od liczby zaproszeń

2) Usługa ekspres- realizowana jest w ciągu 7 dni: płatne dodatkowo 30% zamówienia

MINIMALNE ZAMÓWIENIE ORAZ PRÓBKI ZAPROSZEŃ- Minimalna ilość zamawianych zaproszeń to 20 szt. Mniejsze ilości traktowane są jako próbki w cenie 5,00 zł/szt. + koszt przesyłki (list polecony priorytetowy 6,50 zł). Próbki zaproszeń wysyłamy z losowym tekstem! Istnieje również możliwość obejrzenia próbek zaproszeń na żywo po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

W przypadku domówienia zaproszeń obowiązuje również limit 20 szt. W związku z tym zalecamy zakup dodatkowych zaproszeń z wykropkowanym miejscem na wpis gości.

JAK PRZYGOTOWAĆ LISTĘ GOŚCI- Przesłane przez Państwa dane odnośnie zaproszonych gości (lista gości) powinny być napisane z uwzględnieniem polskich znaków, dużych i małych liter oraz w odpowiedniej formie gramatycznej dostosowanej do treści zaproszenia. Nie ingerujemy w Państwa listę gości! Lista jest kopiowana i wklejana w tekst zaproszenia! Listę Gości należy przygotować w pliku Word, w jednej kolumnie jedno pod drugim i bez numeracji np.

Katarzynę i Jana Kowalskiego

Katarzynę Kowalską z osobą towarzyszącą

Katarzynę i Jana Kowalskiego z rodziną

FORMY PŁATNOŚCI- Kupujący ma dwie możliwości zapłaty za zakupiony towar:1) Przelew na konto 2) Płatność gotówką przy odbiorze

WYSYŁKA- Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej (przedpłata na konto-20 zł, płatność przy odbiorze- 25zł). Możliwy jest odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu terminu.

DODATKOWE INFORMACJE- Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.